Windows 10 ürün anahtarı bulma programı. Windows 10 Ürün Anahtarı Bulma Programı

Windows 10 ürün anahtarı bulma programı Rating: 8,7/10 1288 reviews

Windows 10 ürün anahtarı nasıl bulunur?

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Ürün anahtarını öğrenince bir kağıda yazıp saklayın. Öncelikle sitenin Download kısmından kendimize en uygun sürümü indirmemiz gerekiyor. WinGuggle anında Windows ve Office ürün anahtarlarınızı görüntüler. Başlıca avantajları, hızlı bir indirme boyutu, kurulum gerektirmez, birkaç gelişmiş araçlara erişim ve çok basit bir arayüz içerir. Sponsorlu Bağlantılar Özellikle bilgisayara format atıp yeniden kuracağınız zaman ürün anahtarı lazım olacaktır.

Next

Product Key Finder İndir

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Lisans anahtarına kendinizi satın alarak da sahip olabilirsiniz. Avantajları, küçük program boyutu, kurulum gerektirmez ve kayıtlı kullanıcı bilgilerini değiştirme gibi ek özellikler içerir. Ancak işlemin kusursuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için doğru Windows 8 yükleme sürümünün yanınızda olması gerekiyor, yoksa sistem sizden seri numarası isteyecektir. Ekranda ürün anahtarlarının üzerine sağ tıklayarak kopyalayabilir yada yedekleyebilirsiniz. Hatta Magical Jelly Bean programı ile başka bir bilgisayarın harddiskini tarayarak Windows ürün anahtarını bile öğrenebilirsiniz. Ürün adı, ürün kimliği, ürün anahtarı, kurulum klasörü, servis paketi, bilgisayar adı ve düzenlendiği tarih gibi önemli detayların hepsini bir yere not almanız mümkün olabiliyor. Windows Vista kullanıyorsanız, bunu yapabilmeniz için yönetici haklarına sahip olmanız gerekmektedir.


Next

BIOS'a Gömülü Windows Ürün Anahtarını Bulun

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Üstteki resimde olduğu gibi pencerenin sol tarafındaki menüden kullandığınız Windows sürümünü bulup üzerine tıklayınca pencerenin sağ panelinde ürün anahtarını görebilirsiniz. Lazesoft Windows Key Finder birçok Windows yüklemeleri ve Microsoft Office sürümleri için ürün anahtarını bulabilen başka bir ücretsiz programdır. Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Windows ürün anahtarı bulma ve Bilgisayarınızdaki bütün programların detayını görmek çok kolay. Anakartınıza bağlı, yeni bir sisteme taşımak neredeyse imkansız. Bununla birlikte, ürün anahtarına ihtiyaç duyacağınız birkaç örnek var.

Next

Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Programı

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

ShowKeyPlus İle Ürün Anahtarı Bulma İlk önce programı indirin: Programı indirdikten sonra çalıştırdığınızda karşınıza aşağıdaki gibi ürün anahtarlarınızı gösteren bir ekran gelecek. Bu basit programlar sayesinde Windows 10 ürün anahtarını, Windows 8. Ürün anahtarlarını bir dosyaya yazdırabilir veya kaydedebilirsiniz. Bu pogramın ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunuyor. Windows 10 Lisans Anahtarınızı Öğrenin ve Not Edin! Windows 10 ürün anahtarının etkinleştirildiğini nasıl anlarım? Belarc Advisor, Windows da dahil olmak üzere pek çok yazılım için ürün anahtarlarını çıkarma yeteneğine sahiptir.

Next

Windows 10 Ürün Anahtarı Bulma Programı

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Windows işletim sistemini yeniden lisanslamak için ürün anahtarına ihtiyacınız olacaktır. Bu program sadece yasal satın alınmış Windows işletim sistemlerinin lisans anahtarını gösterir. Küçük boyutlu bu işlevsel programın tek eksi yönü ise İngilizce olması. Aksi takdirde Son sürüm işletim sistemi değil de örneğin bir Windows 7 çalıştıran bilgisayarda işletim sisteminin seri numarasını nasıl öğrenebilirsiniz? Öncelikle tıklayarak script paketini bilgisayarınıza indirin. Bu, kurulum işleminin başlangıcında bir ürün anahtarı isteyen ekranı güvenle atlayabileceğiniz anlamına gelir.

Next

Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Programı

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

İlk olarak size ShowKeyPlus programını tanıtmak istiyorum. Windows lisans kodunu kaybetmek oldukça kolay ve normal. Hatta sabit disk çökse bile bu hala çalışıyor. Bu da demek oluyor ki 2 kat fazla zahmet. Sadece ürün anahtarını görmek için bir programa tıklayın. Sadece Windows ürün anahtarları kısmını görmek istiyorsanız. WinGuggle, popüler Microsoft Windows işletim sistemleri ve birkaç Microsoft Office programının ürün anahtarlarını kolayca bulur.

Next

Windows 10 Ürün Anahtarı Öğrenme (Resimli Anlatım)

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Not: Son Güncellemeleri yüklediyseniz, biraz farklı bir ekran görürsünüz: soldaki menüde İlgili ayarlar altındaki Sistem bilgileri seçeneğine tıklayın. Sisteminize uygun olan sürümü indirin. ProduKey, Windows 7, 8 ve 10 sürümleriyle uyumlu çalışıyor. İşletim Sistemleri Anahtarları Bulur: Windows 10, Windows 8 ve 8. Tamamen taşınabilir, çok az yer kaplar ve anahtarları bir metin dosyasına aktarabilir veya yazdırabilirsiniz. Aşağı kaydırın ve gerekli Windows 10 sürümünüzün etkinleştirme anahtarını bulacaksınız. Bazı anti-virüsler bunu bir virüs veya kötü amaçlı yazılım olarak algılar, ancak güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Next

Windows Ürün Anahtarı Bulma Lisans Kodu Öğrenme Nerede Yazıyor

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Bu lisans anahtarları işletim sisteminin pek çok özelliğini devreye sokan ve güncelleştirmeleri almasını sağlayan ücretli ürünlerdir ve Microsoft tarafından satılırlar. Herhangi bir promosyon veya fazladan yüklemeyle sizi rahatsız etmiyor. Benim bilgisayarımda Windows 10 olduğu için otomatik olarak onun lisans kodunu product key gösterdi. Ama yeni bir Windows 10 satın alıp sıfırdan yükleyenler bu ekranı görüyor ve ürün anahtarı girmek zorunda kalıyor. Fakat eğer Windows 10 kopyanızı online olarak Microsoft yada başka bir yerden satın aldıysanız, ürün anahtarı kodu muhtemelen e-posta ile size yollanmıştır. Şimdiye kadar bir ürün anahtarı istendiğinde, onu bulmak için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız hemen öğreneceksiniz.

Next

Windows Lisans Anahtarını (Ürün Anahtarı) Bulma

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Game Key Revealer 2000'den fazla oyunun ürün anahtarlarını gösterir. Fakat bazen de bu kod yıllar geçtikçe silikleşiyor ve okunamaz hale geliyor. Bu program deneyimli kullanıcılar için bazı gelişmiş seçeneklerle mükemmel bir yedekleme seçeneğidir. Daha güçlü ve gelişmiş bir alternatif program ise isimli yazılımdır. Aslında laptopun bir yerinde bu ürün anahtarı yazıyor olabilir.

Next

Windows Lisans Anahtarını (Ürün Anahtarı) Bulma

windows 10 ürün anahtarı bulma programı

Çünkü Microsoft artık ürün anahtarına karşı Digital Licence dijital lisans denilen alternatif bir metoda sahip. McAfee'nin bazı güncellemelerinden sonra, program bilgisayarda saptanan tehditleri ürün anahtarı şeklinde gösterebiliyor. Yukarıda açıkladığımız her iki programda son derece güvenilir ve net sonuçlar vermektedir. Birkaç bin oyun için ürün anahtarlarını göstermenin yanı sıra, neredeyse iki düzine anahtar, Game Key Revealer ile değiştirilebilir. Ürün anahtarınızı sık sık kaybediyorsanız Windows Kayıt Defteri'nde bulabilirsiniz, ancak bunu yapmak zor ya da bazen imkansız olabilir. Sadece programı çalıştırıyorsunuz ve penceresi açılır açılmaz size Windows ürün anahtarını gösteriyor.

Next