Cs 1.6 cfg aimbot 100. Counter Strike C.c.a TeSt HoOk v2.0 Aimbot

Cs 1.6 cfg aimbot 100 Rating: 9,6/10 1687 reviews

Configuri Counter Strike 1.6 CFG

cs 1.6 cfg aimbot 100

Hileyi aktif ettikten sonra oyunda normal bir şekilde oynaerken karşınıza düşman çıktığı an siz birşey yapmadan otomatik olarak düşmanın kafasına tüm mermileri saydırmaya başlıyacaktır. Daha sonra sxesiz bir servera bağlanıyoruz. Aynı zamanda normal oynarken mouse farenin sağ tuşuna basarak hareket ederseniz speed hack yine aktif duruma geçmektedir. Bizi takip ederek cs de çok iyi fraglar kasabilirsiniz. Fakat bunlar arasında en etkili ve özellik olarakta en fazla seçeneği olan hile Test Hook v. Bu hile sayesinde wall hack,speed hack,aimbot gibi önemli özellikte hileler yapabilirsiniz.

Next

Aflatoon Pro: DOWNLOAD CS 1.6 ULTRA AIMBOT + NORECOIL CFG FOR SXE INJECTED 15.7 (2016)

cs 1.6 cfg aimbot 100

Gamingcfg gives you the possibility to upload it on our upload page if you ever lost your config in the main folder location or if your config. Apoi intrati in cs si scrieti in consola exec numeconfig. Active 1 ----------------------- No-Recoil Settings ----------------------- Recoil 91 Pixels 1 Enable Cheat 1 ---------------------- Injector Settings ---------------------- Injector. İndirdiğimizde hemen alt taraftaki resim görmüş olduğunuz gibi dosyalar mevcuttur. Dupa ce il descarcati, dezarhivati fisierul numeconfig. Remarks: Enjoy playing and have fun.

Next

Cs 1.6 Mrxv6.Cfg Sxe 13.2 Aim Cfg İndir Denendi %100 Çalışıyor Direk Download

cs 1.6 cfg aimbot 100

Resimde belirtilen dosyayı açtığımızda otomatik olarak oyunumuz açılacaktır. There are 7915 cs cfg, cs configs downloads and more that Gamingcfg has to offer. No sxe serverlar içerisinde rahatlıkla kullanabilir ve çok sağlam fraglar kasıp admin olabilirsiniz. Aim hilesinden speed hilesine, speed hilesinden, duvar arkası görmeye kadar bir çok hile mevcuttur. Anlayaman olursa yorumunda bildirsin resimli olarak anlatabilirim.

Next

CS 1.6 best cfg

cs 1.6 cfg aimbot 100

Şimdi bu hilelerin devamı olan Cca test hook v2. Avem mai jos cele mai bune configuri ale celor mai buni jucatori de counter strike 1. The cs section on Gamingcfg contains a few in-game demo footage and some downloadable maps but it mainly contains cs configs. How to cheat with wallhack and speed and aimbot in cs 1. Daha sonra Counter Strike Açıldıktan sonra Sxe injected gerektirmeyen Sxe Sever girin. . Hilemizin kullanımı gayet basit olup herkesin anlayabileceği düzeyde anlatım yapıyorum.

Next

CS 1.6 best cfg

cs 1.6 cfg aimbot 100

Ancak tek kötü tarafı ise bu hile sxe geçmiyor. Am folosit numeconfig ca un exemplu. The most popular download is HeatoN where Bagiraconfig is the newest download. Oyuna giridiğiniz hilemiz aktif olacaktır. Cfg Indir : Alternatif indirme linki. Ayrıca hilenin güzel bir özelliği daha var düşman karşınıza çıktığında otomatik olarak ateş eder ve headshot atar. Daha önceki yazılarımızı takip edenler bu hilelerden yararlandılar.

Next

Counter strike 1.6 Perform4 Hack [EAC/VOIPlay] Undetected

cs 1.6 cfg aimbot 100

Ayrıca düşmanı gördüğü an speed hack aktif duruma geçecektir. If you are not looking for config. Sizler için hile paylaşımlarımız devam edecektir. Daha sonra alt tarafta veridğim Test Hook İndir bağlantısından hilemizi indiriyoruz. Sitemizi takipte kalın iyi oyunlar dileriz. Programı çalıştırınca oyunumuz otomatik açılıcaktır.

Next

cs configs, cs cfg, Counter

cs 1.6 cfg aimbot 100

Top 15 dereceye adminler veren yerlerde kullanın ve bedava admin olma şansını yakalayın. Note: When using the Cheat Engine, be silent to avoid banning from the server. Resimdende görüldüğü gibi wallhack,speed hack,aimbot gibi birçok özellik var. Counter Strikeneredeyse hiç hile kullanmayan yoktur. Sitemiz üzerinden Counter Strike Kantır Test Hook, Speed Hack, Aim Hack, Wall Hack ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Next

Download Cs 1 6 aimbot undetected files

cs 1.6 cfg aimbot 100

To upload your own cs configs, cs cfg, Counter-Strike 1. Bıçakla bile düşmanınıza saldırdığınız da kafadan hs atarsınız. Kısacası canla başla TestHook düşmanı yerle bir etmenizi sağlayacaktır. Most of the content is uploaded and updated by gamers themselves. So this directory contains some of the best configs you will find in but it's also a great way to backup your own cs config file setup. Server listesinden no sxe bir servera bağlanıyoruz. En iyi cfgleri sizler için derlemeye devam edeceğiz.

Next

CS 1.6 AİMBOT CFG [PREMİUM CFG FREE ] %100 HS

cs 1.6 cfg aimbot 100

. . . . . . .

Next